Український Державний Науково-Дослідний Інститут «Ресурс»

Замовлення послуг:
(044) 529-60-56
м. Київ-150, вул. Малевича, 84
(044) 528-55-24

GDi Systems

Компанія GDi заснована в 1989 році, вона є ініціатором застосування сучасних геоінформаційних та пов’язаних з ними технологій (GIS, LBS / GPS моніторингу і т. д.) для роботи з географічною інформацією в Південно-Східній Європі, і зараз є однією з провідних міжнародних GIS компаній.

GDi має офіси в США і Європі (Хорватії, Словенії, Боснії і Герцеговині, Македонії, Сербії, Чорногорії, Албанії, Україні, Угорщині, Румунії та Нідерландах) і клієнтів в Європі, Латинській Америці і США. Компанія швидко розширюється на міжнародному рівні і спеціалізується в додатках GIS для телекомунікаційної галузі та інтеграції GIS інструментів і рішень. Крім власних ресурсів GDi має велику розвинену мережу стосунків з провайдерами найсучасніших провідних технологій, та послугами інших GIS компаній.

Починаючи з 1989 року GDi постійно розробляє, вдосконалює і підтримує рішення на базі географічної інформаційної системи – GIS, GPS-рішення. Ми були одним з піонерів сучасної GIS в Південно-Східній Європі, і є лідером на сьогоднішній день. Особливе становище GDi в тому, що ми не просто забезпечуємо одну технологію (програмне забезпечення GIS від ESRI), ми можемо надати клієнту повний набір GIS / RS / GPS технологій, пов’язаних з апаратним / програмним забезпеченням і системної інтеграції. Ми виробляємо наші власні програмні продукти, забезпечуємо консалтинг, навчання, джерела даних, послуги з розробки баз даних і т. д.

GDi є авторизованим дистриб’ютором для наступних світових лідерів в області геоінформаційних технологій:

  • ESRI програмне забезпечення GIS з США
  • ENVI програмне забезпечення для дистанційного зондування Землі
  • Trimble Navigation різноманітні GPS інструменти
  • SPOT IMAGE для отримання і обробки супутникових знімків SPOT
  • Eurimage, GeoEye-1, Ikonos, QuickBird, Aster і Landsat отримання і обробки супутникових знімків
  • Euromap, IRS для отримання і обробки супутникових знімків

GDi з гордістю відзначає, що ми компанія з добре налагодженою міжнародною діяльністю, а також, про те, що діяльність в Хорватії, є лише частиною, хоча і більш важливою частиною в ділових починаннях.

GDi це потужна і фінансово стабільна компанія з більш ніж 200 досвідчених співробітників, що робить нас надійним партнером для найскладніших проектів GIS. Найбільшим активом GDi є його високопрофесійний і динамічний персонал, з високим рівнем знань останніх розробок в світі GIS. Ми маємо фахівців в області інтеграції ІТ-систем, баз даних, розробки додатків для телекомунікаційних рішень, інтернет-програмування та дизайну, а також спеціалістів в області геоінформаційних технологій.

У нас, також, є фахівці в галузі геодезії, географії, дистанційне зондування, GPS, які є експертами в області системної інтеграції і EDP. Ми використовуємо сучасне програмне забезпечення і апаратні засоби здатні виробляти адаптовані програмні продукти. Всі офіси обладнані найсучаснішим мережевим обладнанням і мають захищений доступ до світу швидкісного Інтернету.

Cайт партнера

Top