Енергетичний аудит будівель
Енергетичний аудит будівель здійснюється з метою встановлення рівня енергоефективності об’єкту, складання енергетичного сертифікату та розробки заходів та рекомендацій з зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів.
Під час енергетичного аудиту будівель ми виконуємо наступне:
-розрахунок теплопровідності огороджуючих конструкцій (стін, вікон, дверей, покрівлі та підлоги);
-збір та аналіз даних щодо ефективності роботи інженерних систем (вентиляція, кондиціювання, опалення, електро- та водопостачання);
-здійснення тепловізійної зйомки огороджувальних конструкцій та комплексу робіт по виявленню ненормативних тепловтрат;
-здійснення тепловізійної зйомки системи опалення будівлі для оцінки ефективності її роботи;
-розробка енергетичного сертифікату будівлі зразка, який відповідає чинному законодавству;
-аналіз всіх даних та розробка заходів, що зменшать енергетичні втрати.
Результатом енергоаудиту є звіт з детальним описом розроблених заходів та рекомендацій по підвищенню енергонефективності будівлі, а також енергетичний сертифікат будівлі встановленого діючим законодавством зразка. Згідно Закону України “Про енергетичну ефективність будівель” від 23.07.2018 року, розробка енергетичного сертифікату є обов’язковою для:
-об’єктів первинного будівництва, реконструкції та капітального ремонту;
-будівель та відокремлених частин будівель, які продаються або передаються в найм (оренду) на термін не менше одного року;
-будівель з загальною опалювальною площею більше 250 квадратних метрів що перебувають в державній власності;
-об’єкти, що отримують державну підтримку для реалізації заходів з енергоефективності, а також з інших джерел за вимогою кредитора.
Енергетичний сертифікат містить у собі загальну інформацію про будівлю, теплотехнічні характеристики, дані про інженерні системи та основні показники їх роботи, а також основні рекомендації по підвищенню енергоефективності будівлі.
Обстеження інженерних систем будівель проводиться з метою визначення їх технічного стану та рівня енергоефективності. Дане обстеження проводиться для систем опалення, гарячого водопостачання, вентиляції та кондиціювання, освітлення будівель.
Під час обстеження інженерних мереж будівельми виконуємо наступне:
-візуальне обстеження елементів інженерних систем на предмет виявлення недоліків та дефектів та їх аналіз;
-аналіз проектно-технічної документації;
-при необхідності, виконання вимірювань параметрів інженерних систем та тепловізійної зйомки (для систем опалення та гарячого водопостачання будівлі);
-розробка заходів та рекомендацій з підвищення енергоефективності інженерних систем.
Результатом обстеження інженерних систем є звіт з детальним описом їх поточного стану та розроблених заходів та рекомендацій по підвищенню енергоефективності.
Наші спеціалісти мають кваліфікаційні атестати та внесені в базу фахівців з енергетичного аудиту та обстеження інженерних систем будівель Держенергоефективності.